תכניות למוסדות חינוך
ולמוסדות על תיכוניים

העניקו לתלמידים שלכם חוויה מיוחדת ומעצימה.

אנו מציעים תכניות של חצי יום, יום, ויומיים, המותאמות במיוחד לתלמידי תיכון, ישיבות, מדרשות, מכינות ומוסדות להשכלה גבוהה. 

מאז הקמת החווה בשנת 2015, אירחנו אלפי צעירים ממוסדות חינוך מישראל ומרחבי העולם. ניתן לבנות  יחד לו"ז פעילויות המותאם לכל מטרה חינוכית, תחום ענין ותקציב. 

צרו קשר לפרטים נוספים ולתיאום חוויה בלתי נשכחת. 

מה אנחנו מציעים?

מבקרים מספרים:

 

Read what others are saying about their visit:

דני אבלמנהל מדרשת מ.מ.י
קרא עוד
"הביקור שלנו בחוות ערוגות היה חוויה משנה חיים. איזו השראה לראות חלוצים בני ימינו, בקו החזית של המאבק היהודי על המולדת. הביקור היה לא רק מהנה אלא גם מחכים, וננצור את החוויה שלנו בלב במשך שנים רבות".
אליאב סבןתלמיד ישיבת הכותל
קרא עוד
"שמי אלי סבן, ואני תלמיד בישיבת הכותל. אני משתתף בתכנית המנהיגות של הרב קוטלר. הביקור בחוות ערוגות היה אחת מן החוויות המכוננות עבורי בשנה זו".
Teli Raphael
קרא עוד
Rav Yitzvhak Hutner told that he once took a walk with Rav Kook and another man amidst the mountains of the land of Israel. Rav Kook told how impressed he was by the landscape. The other man asked him, "But you were in the Alps. What is so special about these mountains?" Rav Kook replied, "The Alps didn't speak to me" Miracles, thank you for connecting us to our land
משה ואריאלה דיוויס
קרא עוד
הבוקר יצאנו לסיור עם ארי אברמוביץ', שהראה לנו את נבואות עמוס בהתגשמותן. אלפי שנים היו פה גבעות, סלעים ושממה. הבוקר ראינו מטעים ופרדסים יהודיים, ובריכת מים מתוקים. כולם צריכים לבוא לבקר בחוות ערוגות. "ושבתי את שבות עמי" – הקב"ה משיב את עמו.
הקודם
הבא

צרו קשר:

הכירו את החווה