הרפתקאות מדבריות

הרפתקאות מדבריות

עבור מי שמחפש קשר למדבר שנופיו נשקפים מבעד לחווה, אנו מציעים מגוון רחב של הרפתקאות מדבריות לכל קבוצת גיל ורמת קושי. ניתן לשלב הרפתקאה מדברית עם סיור בחווה, סדנאות או ריטריט, לחוויה בלתי נשכחת.

טיולי ג'יפים

סעו מחוץ למסלולים המוכרים אל הלא נודע! טיולי הג'יפים שלנו יפתחו בפניכם את הפנינים החבויים של מדבר יהודה. אנו יוצאים ישירות מחוות ערוגות למדבר יהודה המופלא. בהובלת הטיולים אנשי צוות מנוסים וברכביהם ניתן לצאת בקבוצות של עד 7 נוסעים. אנו מציעים טיולים בני 2-4 שעות. חוויות השיא כוללות אירוח בדואי, נקודות תצפית מרהיבות, סיורים באתרי מורשת היסטוריים לרבות רוג'ום אנאקה, בארות מים עתיקים, מערות חבויות, ועוד.

סיורי טבע מודרכים

בקצה נחל ערוגות, חוות ערוגות מוקפת במספר מסלולי טיול מפעימים. ניתן ללמוד על הצמחייה הייחודית הפורחת באזור זה של המדבר, לצפות בציפורים הנדירות המקננות בנחל ערוגות, ולבקר במערות המכבים. הסיורים מלווים בסיפורי דוד המלך, בר כוכבא ורבי עקיבא אשר התרחשו באזורים אלו. לחילופין, ניתן לערוך טיולי מדיטציה שקטים, עם צלילה לעומק הבנת העצמי, באווירה השלווה והמרפאה שמספק הטבע של ארצנו.

סנפלינג

למחפשי הריגושים והאדרנלין, ניתן לתאם חוויות סנפלינג מצוקי ערוגות. קיר הסנפלינג שלנו ממוקם ממש מעל נחל ערוגות, ומספק נוף עוצר נשימה של 360 מעלות תוך כדי צניחה. עם מדריכים מיומנים ומוסמכים, אנו מקפידים על נהלי בטיחות מחמירים, ויכולים להתאים את הפעילויות לכל קבוצת גיל. ניתן לשלב פעילות סנפלינג יחד עם טיולי טבע או ג'יפים.

צרו קשר:

מחפשים תוכנית למוסדות חינוך?